پودر هات چاکلت ۷۰% سانتوس

پودر هات چاکلت 70% سانتوس

۲۶۹,۸۰۰ تومان

یکی از نوشیدنی‌های گرم محبوب هات چاکلت یا شکلات گرم هستش. هات‌چاکلت یه نوشیدنی گرمه، که از شکلات رنده شده، شکلات ذوب‌شده یا پودر کاکائو، شیر گرم یا آب و احتمالاً اگر علاقه‌مند به شیرینی  طعم اون باشین، قدری شکر ساخته‌شده. پودر هات چاکلت ۷۰٪ سانتوس در بسته‌های یک کیلوگرمی در پاکت‌های ۳لایه فویل آلمینیومی عرضه می‌شود.

شکلات داغ سانتوس را بیشتر بشناسیم:

شکلات داغ سانتوس از پودر شکلات وارداتی به همراه شیرین کننده صنعتی و پودر خامه و افزودنی های دیگر در ایران فرآوری میشود. لازم به ذکر است پودر شکلات داغ سانتوس را در کافه های ایران به دلیل غلظت بالا و مزه قالب شکلات دارای محبوبیت خاصی میباشد. این محصول در محصولات مختلفی در کافه ها مصرف دارد، از جمله: موکا، لیکور شکلات ، ماروچینو ، شیر کاکائو و…

روش مصرف: 

شکلات داغ سانتوس را به 2 روش میتوان تهیه کرد. در خانه به همراه استیم بخار دار مقدار 200CCشیر و 30گرم پودر شکلات داغ سانتوس را مخلوط کرده سپس بخار دهی انجام شود تا به نقطه جوش 90 درجه برسد. گر این دستگاه موجود نبود ، مقدار 30 گرم شکلات داغ سانتوس و 200CC شیر را داخل شیر جوش یا قهوه جوش مخلوط کرده و روی گاز به دمای جوش 90 برسانید تا شیر اصطلاحا به حالت سر رفتن برسد.

جدول مشخصات

وزن

۱ کیلوگرم

بسته‌بندی

پاکت 3 لایه فویل آلومینیومی

گواهی‌نامه‌های محصول

HALLAL, ISO9001

شماره پروانه ساخت

34/19462

ابعاد محصول

25 × 14 × 25 سانتی متر